Krówki z Milanówka

TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE

Krówki reklamowe - Oryginalny Producent krówek reklamowych oferuje krówki, ciągutki mleczne, cukierki reklamowe dla małych i dużych firm.

Poznaj

Naszą Historię

Dziś Wytwórnia Cukierków Mleczna krówka z Milanówka , to przede wszystkim pyszna krówka , prawdziwa ciągutka , która ma niepowtarzalnie mleczny smak . Stawiamy na to ,od czego zaczęliśmy - profesjonalną krówkę reklamową . Walory naszej krówki ciągutki doceniło
wielu zadowolonych klientów , a profesjonalna i szybka obsługa w naszej firmie sprawia że współpraca z nami to przyjemność .Wiemy jak wiele obowiązków w dzisiejszym ``pędzącym`` świecie ma każdy za nas. Dlatego jedyne czego od Państwa potrzebujemy to - logo , całą resztą zajmujemy się sami. Stworzenie projektów ,etykiety oraz najlepszego produktu , jako pysznej krówki ciągutki mlecznej , leży po naszej stronie . Po siedmiu dniach dostarczamy do Państwa gotowy produkt ,rozpływającą się w ustach mleczną krówkę ciągutkę z Milanówka . Jej niepowtarzalny smak zapamiętacie Państwo na długo .
Dajemy 100 % gwarancji na zadowolenie z produktu.

KONTAKT
Kochamy....

naszą pracę

dlatego wykonujemy ją z wielkim zaangażowaniem .

Nie zabieramy się za coś czego nie umiemy zrobić dobrze.

Dlatego z czystym sumieniem możemy powiedzieć że jesteśmy bardzo dobrzy w tym co robimy

Profesjonalne podejście do ich tworzenia , szeroka wiedza , kompetencja oraz dbałość o najwyższą jakość czyni nas godnymi zaufania partnerami .

Troszczymy się o każdy szczegół aby krówki które trafiają w ręce klienta naprawdę go zachwyciły, dlatego już od wielu lat jesteśmy na „krówkowym „ rynku realizując kolejne Państwa zamówienia .